AS82 napisał(a):

|
A Jarek i Antek ,wciskając kłamstwo o tym że w Smoleńsku był zamach, wygrają wybory w 40 milionowym kraju. To są dopiero Himalaje absurdu i debilizmu..
|
Już były wybory w 2011 roku i wygrali wciskając ten "kit" wg. Ciebie ? Przegrali różnicą 10% więc jakby nie mieli mocnych dowodów to chyba nie ciągnęli by tego tematu przed kolejnymi wyborami (choć w ostatnim tygodniu to prokuratura wojskowa wyciągnęła temat Smoleńska wspólnie z zaprzyjaźnioną Wyborczą, ale lemingi i tak łykną, że PiS znowu gra Smoleńskiem)