Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24138
Stary 25.09.2013, 15:35
Jeżeli wszyscy w KNP są tacy mądrzy to całe szczęście, że nie mają szans na sprawowanie władzy. Takimi tekstami o pokerowej twarzy możesz dzieci w przedszkolu przekonywać. Widać że strach i poddańczość wobec ruskich aż ci się uszami wylewa. Podziękuj im że płacimy 500$ a nie 1000$. Co za indywiduum, wasal-prawicowiec
Hej Nasz TS !!