Jeżeli wszyscy w KNP są tacy mądrzy to całe szczęście, że nie mają szans na sprawowanie władzy. Takimi tekstami o pokerowej twarzy możesz dzieci w przedszkolu przekonywać. Widać że strach i poddańczość wobec ruskich aż ci się uszami wylewa. Podziękuj im że płacimy 500$ a nie 1000$. Co za indywiduum, wasal-prawicowiec
