Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24137
Stary 25.09.2013, 15:00
Jak już coś piszesz to może konkretniej? Jaka akcja? Co ruskim do tego co u siebie robimy? Leć ich przeproś, może ci gaz taniej sprzedadzą, a może kopną w dupe. Zrób im laskę za tańszy gaz. I ty jesteś prawcowiec?
Hej Nasz TS !!