Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.09.2013, 14:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.
Nie przejmuje sie pajacami z warszawki.Lekki niepokoj jednak pozostaje.Widac ,ze zwieraja szeregi a o sile czwartej wladzy juz mielismy okazje sie przekonac (wykreowane przez nich zawiasy dla Osmana czy Boguskiego)Nalezy sie wiec spodziewac jakiegos przypalu w Chorzowie.Wszak mecz z Legia coraz blizej
Odpowiedz cytując