Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 25.09.2013, 14:26
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując