|
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.
|