Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 25.09.2013, 14:19
Wejście bez piłki od tyłu na nogi - o jakiej kontrowersji mówimy Na powtórce może tego nie widać, wygląda to nie tak strasznie, a w rzeczywistości wejście Frankowskiego brutalne. Donald utykał do końca spotkania, był już przygotowany nawet za niego zmiennik, czyli na pewno nie udawał. Autentycznie żal mi było chłopaka bo widać było że się męczy... Takie chamstwo powinno być tępione na równi z udawaniem po faulach. To że obraz gry uległ zmianie po tej kartce to inna para kaloszy.
Odpowiedz cytując