|
W każdej normalnej lidze chłop dostałby czerwień, nawet w twardo grającej angli. Nie ma znaczenia czy nie chciał czy zatrzymał się tuż przed nim, wykonał wślizg poważnie zagrażający zdrowiu innego piłkarza, czerwień zasłużona nie ma co dyskutować. Podobnie powinien dostać Chrapek.
|