|
Ekipa C+ po raz kolejny stanela na wysokosci zadania (ze smutnym wspoludzialem Kosy).Ich zdaniemi czerwien dla Frankowskiego byla niezasluzona ,przedwczesna,kontrowersyjna etc.No ja p.i.e.r.d.o.l.e ,przeciez niewiele braklo zeby chlopaczyne na lata polamal.Gdyby nasz pastor odstawil takie jaselka to by go ukrzyzowali zywcem.Jazgotali by o tym poczynajac od weszlo a na sniadaniu z tvn konczac.
|