Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24135
Stary 25.09.2013, 13:12
Mój defetyzm opiera się na kilkunastu konferencjach i szkoleniach oraz jakiejś tam wiedzy na ten temat, choć bardziej od strony finansowej i inwestycyjnej niż stricte technicznej, a nie na czytaniu o energetyce na stronie Karnowskich, albo w mediach Sakiewicza... tfu Kaczyńskiego.

Swoją drogą ten defetyzm był podzielany przez szerokie grono ludzi, którzy siedzieli w tym temacie przez lata kiedy ja jeszcze ssałem smoczek (m.in. w PGNiG, gdzie były dwa fronty, jeden postępowy gdzie chciano wykonywać decyzje rządu za wszelką cenę, a drugi konserwatywny podchodzący sceptycznie do takiego rozpierniczania kasy na niepewne inwestycje, wygrał pierwszy nurt, a z opozycji poleciało kilku ekspertów i prawników, w tym znajomy).

PS. Mikołaj Iwanow ma całkiem zacną biografię, m.in. w "Solidarności". Nie wiedziałem wcześniej o tym.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 25.09.2013 o godz. 13:15.