Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24133
Stary 25.09.2013, 12:55
Raczej przychylny, bo z tego co wiem pracuje na polskim uniwersytecie i raczej można go zakwalifikować do opozycji Putina, a nie do jego zwolenników. Tak czy siak każdy kto ma inne podejście do tematu niż sławetny Mariusz Orion Jędrysek i jego naśladowcy z obozu PO, którzy stworzyli medialną otoczkę jakoby Polska miała stać się krajem mlekiem i miodem płynąca dzięki wydobyciu gazu łupkowego z miesiąca na miesiąc musi coraz bardziej czuć, że jednak miał rację nie dając się ponieść tej euforii.

Mamy końcówkę roku 2013. Perspektyw na wydobycie przemysłowe na rok przyszły nie ma żadnych. Import z USA do Europy, a w szczególności do Polski wg. polityka PiS miał się odbywać już w tym roku. Na przeszkodzie stanęły bariery prawne po stronie amerykańskiej tj. pisałem już wiele miesięcy temu. Po prostu łupkowa idylla