|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
#107

25.09.2013, 12:42
|
westersyl napisał(a): 
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
|
Właśnie nie szkoda
|
|