Wyświetl pojedynczy post
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 25.09.2013, 12:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
Ale to bardzo dobrze że dostał zółtą, przynajmniej na Legie będzie z czystym kontem, a tak to ominie go tylko mecz w Chorzowie
Odpowiedz cytując