|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline
|
#104

25.09.2013, 12:16
|
westersyl napisał(a): 
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
|
Przynajmniej z L zagra
|
|