Drozd napisał(a):

Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego . Boli go trójeczka i ma boleć.
|
Niby nie ocenia sędziego, a jednak w drugim zdaniu daje do zrozumienia co o tym mysli. Podsuwa odpowiedz na pytanie: jak sędzia sie spisał? popełnił błąd. Taki z niego psycholog
czesta technika manipulacji, tyle ze on to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie bawieniu sie w Sir Alexa czy Mourinho