Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 25.09.2013, 12:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego . Boli go trójeczka i ma boleć.
Niby nie ocenia sędziego, a jednak w drugim zdaniu daje do zrozumienia co o tym mysli. Podsuwa odpowiedz na pytanie: jak sędzia sie spisał? popełnił błąd. Taki z niego psycholog

czesta technika manipulacji, tyle ze on to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie bawieniu sie w Sir Alexa czy Mourinho
Odpowiedz cytując