Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3922
Stary 25.09.2013, 11:43
R33 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak bo niebieskie to akurat jest model katalogowy (czerwone i białe to dedykowane).
Z drugiej strony to delikatny paradoks, bo przecież trudniej wyhaftować Białą Gwiazdę od razu na koszulce niż przyszyć do niej naszywkę.
Odpowiedz cytując