|
Senior Member
Offline
|
#99

25.09.2013, 11:28
|
Drozd napisał(a): 
Nie bufon tylko prostak, który nie rozumie co mówi.
W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie.
|
On doskonale wie co mówi 
|
|