FraMat napisał(a):

Opinia Probierza o arbitrze:
Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.
Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
|
Nie bufon tylko prostak, który nie rozumie co mówi.
W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie.