Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 25.09.2013, 10:23
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...
Ale czym ten Smuda tak sie na tym euro skompromitował Czemu ten mit jest tak w kółko powtarzany aż do porzygania?
Remisem z Grecja, która pare lat wczesniej była mistrzem Europy, grajac składem zdestabilizowanym przez czerwoną kartke Szczesnego ? Remisem z naszpikowaną milionerami Rosją, rewelacją wcześniejszych mistrzostw? Kadrze nie wyszedl jedynie mecz z czechami, choć gdyby Lewandowski strzelił na poczatku to co miał, byłoby zupełnie inaczej. Do tego mało kto już pamięta, o durnej decyzji aby ostatni mecz nie grać w Warszawie, tylko bawić się w wyprowadzkę do Wrocławia, gdzie chwilami kadra czuła się jak na wyjeździe z wielu przyczyn. Ale zostawmy już gdybanie.
Prawdą jest że drużyna Smudy Euro przegrała (bo mistrzostwa nie wygrała i tylko i wyłącznie dlatego), ale o żadnej kompromitacji mowy być nie może. Gdzie wy wydzicie tą kompromitacje Sport ma to do siebie, że czasem po prostu ktoś bywa od nas lepszy.

Wracając do głównego tematu, mecz wczoraj sporo informacji dostarczył. Miśkiewicz coraz bardziej solidny. Ogromny postęp jakości w bramce w stosunku do późnego Pareiki. Nie zauważyłem ani jednego jego babola wczoraj.
Chavez spięty i dość toporny, ale pokazał że się nada na tą pozycje na najbliższe tygodnie, w zastepstwie za Marko.
Donald stremowany, ale potencjał bardzo duży. Pod pewnymi względami przypominał mi J.Diaza.
Stolarski na środku w ofensywie drażnił strasznie tymi wykopami na bramke z 30 metrów, ale fajnie że Smuda testuje graczy na różnych pozycjach. To może wypalić. Sarki - super zmiana..rozruszał nam gre
Odpowiedz cytując