Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 25.09.2013, 10:09
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...
Jeśli nie widzisz różnicy między trenerem a selekcjonerem i trenerem który przygotowuje drużynę do sezonu a trenerem który bierze drużynę w trakcie sezonu ,to mi bardzo żal.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując