|
Opinia Probierza o arbitrze:
Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.
Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|