Temat
:
MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
bartek_strz
Member
Od: 07.2009
Offline
#
85
25.09.2013, 09:07
mnie bardzo ten wynik cieszy, tym bardziej że mało kto się go spodziewał
Podczas pierwszej połowy wyłączyłem telewizor, więc jest jeszcze nad czym pracować...
Wisła & Lechia !
bartek_strz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartek_strz
Znajdź inne posty napisane przez bartek_strz