Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.09.2013, 08:59
Wynik rewelacyjny na prezent urodzinowy .i i o to chodziło.

Najlepsi Głowacki, Brożek, Boguski.

Najsłabsi Małecki, Nalepa tylko trochę lepiej Garguła.

Do czerwonej kartki gra sie nie kleiła bo w przodzie Mały nie istniał a Guła też nie błyszczał trzech na siedmiu ciężko grać. Do przerwy jakiekolwiek zagrożenie pod bramką zdarzało się rzadko i jedynie za sprawą zagrań Boguskiego, który dwa razy samotnie ograł całą obronę Lechii zupełnie bez konieczności siłowej konfrontacji. Małecki wygląda jakby robił łaskę że gra. Ktoś pisał żeby Smuda pozwolił mu robić rajdy, a to co ma zakaz? Mam wrażenie że on by chciał decydować co i jak grać, a jak sie za to bierze to albo zagra za późno albo nie dokładnie jak trzeba przyśpieszyć to zwalnia, jednym słowem słabo. Nalepa na DP jest za wolny może i trochę zestresowany bo to pozycja na której jest sie cały czas pod grą. Po przerwie Stolarski lepiej ale pare razy piłka mu uciekła i ma tendencje do prowadzenia co może sie źle skończyć. Donald trochę chaotyczny i nieprzewidywalny, ale jak okrzepnie to będą z niego ludzie. Burliga nieźle sie włączał i zaliczył asystę.

Od momentu kiedy Sarki zmienił Małeckiego coś się zaczęło dziać, kartka pomogła dużo ale wydaje mi sie że i bez niej coś byśmy strzelili. Niestety Sarki potwierdził że bardzo dobrą ma tylko wrzutkę, gdyby potrafił przyjąć piłkę pewnie strzeliłby bramkę.

Podsumowując, jeżeli po tym meczu ktoś sie jeszcze zastanawia dlaczego Smuda trzyma Boguskiego na placu a zmienia Małeckiego to odpowiedź jest prosta. Drużyna na tym zyskuje. Jak ktoś nie wie w jaki sposób to niech sobie przeanalizuje pierwszą bramkę. Brożek pokazał że ma formę już na kadrze, razem s Boguskim są w stanie rozklepać każdą obronę, jak się do tego dostosuje Gula Chrapek to nie mamy z kim przegrać.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.09.2013 o godz. 09:05.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując