Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 25.09.2013, 08:46
No i te śmieszne teksty JAK MY Z LEGIĄ ZAGRAMY!!!A co nas obchodzi jakaś Legia z Warszawy?Z jedyną drużyną z jaką MUSIMY wygrywać to parchy z hipermarketu, jak dla mnie to możemy pobijać co roku rekordy z pamiętnego sprzedajnego meczu z Legią byle by tylko derby wygrywać i w miarę fajnie stabilnie grać w całym sezonie.
Odpowiedz cytując