|
Ludzie nie osłabiajcie.Lechia piłkarsko nie jest z pierwszej łapanki zdążyli już wygrać na Legii, z nami po 8 kolejkach pierwszy raz przegrali i to 3-0, jak sobie przypomnieć w ostatnim czasie łatwo się z nimi u nas nie grało!
Gra się tak jak przeciwnik pozwala, obrona która dawała spokój z przodu była dziś delikatnie mówiąc w eksperymencie, Wisła zagrała konsekwentnie 90min+co doliczył, jeszcze rok w temu grając w przewadze 2 graczy nie potrafiliśmy chociaż raz trafić do siatki.Mieliśmy walczyć o utrzymanie a tu co niektórzy chyba flashbacka dostają ze złotej ery Cupiała.
|