|
Dodam jeszcze od siebie patrząc na ten wynik.. że kibicom się poprzestawiało w głowach. Trzeba docenić obecną rzeczywistość , bo naprawdę jeszcze niedawno było w naszej drużynie katastrofalnie...
po 9 kolejkach 2 razy wygraliśmy 3 bramkami . Co z tego że wynik lepszy niż gra . To wyniki idą w świat a nie gra . I te zapamięta historia.
w poprzednich dwóch sezonach dokonaliśmy takiej sztuki... tylko raz ! nie wspomnę już o tym że w 60 spotkaniach zaliczyliśmy 23 porażki. .. druzgocąca liczba
|