|
Fakt zagraliśmy słabe spotkanie, co przyznają nawet sami piłkarze. Ale zagraliśmy bez 3 podstawowych zawodników, którzy bądź co bądź dużo tej drużynie dają a przez ich absencję, roszad trzeba było dokonać w dwóch formacjach co było widać na boisku.
Mimo takiej postawy umieliśmy sobie stworzyć zagrożenie pod bramką Lechii. Do tego wykorzystaliśmy grę w przewadze co nie zawsze się udaje i zgarnęliśmy komplet punktów. Czy zasłużenie? Uważam, że tak.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|