Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 25.09.2013, 08:16
Chciałem 2:0 a tu chłopaki strzelają 3 bramki. Ale im wybaczam . Mecz może nie na 3:0 dla Wisły, niektórzy powiedzą nawet że na remis. Nie narzekajmy jednak, cieszmy się. Brawo za wykorzystanie gry w przewadze ... nie zawsze to się wszak udaje
Odpowiedz cytując