Temat
:
MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
Od: 05.2011
Offline
#
79
25.09.2013, 08:16
Chciałem 2:0 a tu chłopaki strzelają 3 bramki. Ale im wybaczam
. Mecz może nie na 3:0 dla Wisły, niektórzy powiedzą nawet że na remis. Nie narzekajmy jednak, cieszmy się. Brawo za wykorzystanie gry w przewadze ... nie zawsze to się wszak udaje
mcrap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcrap
Znajdź inne posty napisane przez mcrap