tommiyacht napisał(a):

Przeciez wykartkowani pilkarze to byli gracze defensywni, czyzby Ostoja mial taki wplyw na nasza ofensywe ?
oczywiscie, na samym koncu licza sie 3 punkty i z tego sie nalezy cieszyc, ale o tym meczu nalezy szybko zapomniec
|
1. Solidny DM, który daje gwarancję pewnej jakości przy odbiorze i przy rozegraniu na środku boiska zawsze będzie miał duży wpływ na ofensywę, bo pozostali piłkarze nie muszą nerwowo zerkać za plecy - a niestety Nalepa w dniu wczorajszym powodował takie zerkanie...
2. Zgadzam się z przedmówcą, że liczą się 3 punkty, ale o takim meczu nie powinno się zapominać, tylko tłuc piłkarzom do głów, że "TAK SIĘ NIE GRA PANOWIE..."
