Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8880
Stary 25.09.2013, 00:51
http://www.primeradivision.pl/index....artykul=226918

taka legenda, wieloletni kapitan, a chciała odejsc, coz za niewybaczalna decyzja. tylko owszem, Raul nie dawał Realowi tyle co Franek nam wtedy, bo był juz na ten Real za cienki, chociaz jak sie patrzy na Benzeme teraz... no ale ja nie o tym. Raul mogl odejsc za darmo, a ok milion ojro za 30 letniego Franka było zbyt małe i musiał dopłacić, a więc uciekł. akurat wtedy kiedy wszyscy płakali po PAO, a wtedy ból jest potrójny i jak widac w po niektorych dalej on siedzi.

Odpowiedz cytując