Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15557
Stary 24.09.2013, 23:25
Nam potrzebny jest solidny bramkarz przynajmniej na poziomie Miska
lewoskrzydloy tu by nam sie Mak sprzydal jakis srodkowy pomocnik do rywalizacji z Chrapkiem i napastnik ktory w razie absencji Brozia Mogl by go godnie zastapic albo wchodzac z lawki odnienic losy meczui i bylo by niezle
Miskiewicz , ?
Stolarski ,Burliga , Fryc, Glowa , Jowanowic Chawez ,Czekaj,Nalepa, Bunoza, Donald,
Maly,Sarki, Chrapek , ?,Stepja, Uryga,Gargula, Mlody Kleber, Mak,Boguski?
Brozio, ,Kaminski,? I sklad jest ktory moze namieszac w lidze
w miejsce ? pytajnika postawilby przykladowo
Slowik s Jagi lub ktos inny nie mam pojecia kto to by mogl by byc
Maczynski z Gornika solidny ligowiec lub opcja zagraniczna lub pierwsza liga, chociaz ten tyminski jest tez niezly i moze tez grac defensywnego przygladalem sie mu calkiem niezly
Z wolnego to raczej nie mozliwe Razaka Traore na lewe to bys mieli flanki z prawej Maly z lewej Razak
I do ataku np Grzelczak z lechi wysoki szybki silny troche nie skuteczy ale potencal ma Ten Parzyszek z dugiej ligi holenderskiej , lub jakis zagraniczny mozna by bylo z wolnego janczyka ze by sie odbudowal bo pamietam go jak sie swietnie zapowiadal tyle ze jest a bardzo z warszawka zwiazany i tu byl by problem
co o tym myslicie moze ma ktos lepszych kandytow ja podalem przykladowo
Ostatnio edytowane przez krzycho90tswns : 24.09.2013 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując