Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.09.2013, 23:14
Cieszy, że na zero z tyłu zagrali.

Zawsze coś się da poprawić, ale no kurde, kto by sie spodziewał takiego startu?

Wisła jedyna niepokonana, ta pierwsza ósemka całkiem realna się wydaje.
Odpowiedz cytując