Temat
:
MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
70
24.09.2013, 23:14
Cieszy, że na zero z tyłu zagrali.
Zawsze coś się da poprawić, ale no kurde, kto by sie spodziewał takiego startu?
Wisła jedyna niepokonana, ta pierwsza ósemka całkiem realna się wydaje.
Gronias
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gronias
Znajdź inne posty napisane przez Gronias