Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.09.2013, 23:13
moje luźne obserwacje po meczu :

1) nie mamy tak tragicznej ławki jak się maluje , innymi słowy rezerwowi dają radę
- Chavez od biedy daje radę , ale z mocniejszym rywalem może być mu bardzo ciężko
- Donald , j.w. dużo nonszalanckich zagrań . Lewa obrony tylko dla Bunozy
- Nalepa , najeikszy minus meczu . Zawodnik bez formy .
- Stolarski - poza jednym fatalnym zagraniem lepiej od Nalepy , kto wie czy to nie jest 'jego ' pozycja . Cieszy że w końcu miał okazję wystąpić .
2) drużyna jest w dobrej formie . Można powiedzieć że gra się nie kleiła do straty zawodnika przez Lechię , ale popatrzymy na to że gra Lechii w obronie nie ulegał zmianie . To Wisła przyśpieszyła tempo i rozciągneła grę .
- w tym momencie wielkie brawa dla Sarkiego . Ma swoje mankamenty ( przyjęcie , zaangażowanie ) ale taki zawodnik jest nam potrzebny w drużynie .
- Brożek jest stworzony dla Wisły , a Wisła dla niego
- Głowacki.. bez niego nie wyobrażam sobie obrony
- Boguski- dobry mecz! tylko tyle i aż tyle
- solidnie Burliga , Chrapek i reszta

czyste konto , 2 miejsce w lidze , wyjazd do Ruchu który jest na drugim biegunie tabeli . Walczymy o zwycięstwo i być może lidera z Legią .
Odpowiedz cytując