Elefant napisał(a):

|
Ładnie się zachował po meczu.
|
cos wiecej?
jak dla mnie to poza tymi dwoma kiksami to całkiem niezle jak na pierwszy mecz na obronie. szczególnie podobały mi sie te jego akrobacje przy wybijaniu trudnych piłek. myśle że jak się ogra troche to bedzie z niego pożytek. jak dla mnie na ruch boguski za chrapka a na skrzydło Donald lub Sarki. Małeckiemu dał bym jeszcze szanse, w końcu musi zaskoczyć