Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 24.09.2013, 22:56
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Co do Donalda to jak ktoś piszę,że smiało go można wystawiać na lo to chyba mecz pomylił.
W 2 połowie miał kilka takich wykopów,czy farfocli wzdłuz boiska,że człowiek drżał o wynik.Przypomniał się Frederiksen... Głowa po meczu z pyskiem na niego wyjechał,aż go Chrapek uspkokajał
Zaliczył dwa kuriozalne kiksy ale nie sądzę, żeby powtarzał takie błędy w kolejnych meczach (wyglądał na stremowanego, może to był powód). Zaliczył sporo dobrych interwencji w obronie, pokazał, że ma dobry odbiór i nie jest wcale takim taktycznym zerem (dobrze asekurował). Porównywanie go do Frederiksena to trochę herezja Nie ma co jednak rozwodzić się na ten temat bo do gry wraca Bunoza.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując