1227 napisał(a):

|
Chrapek identyczny? ok brzydki faul- bo z tyłu, ale nogi mial na wysokosci murawy, nie na wys uda. 3p najwazniejsze
|
Dlatego napisałem "mógł" a nie "powinien" no i użyłem słowa "prawie"

w każdym razie gdyby dostał tą czerwień to nie powinien mieć pretensji do sędziego. Druga sprawa jest taka, że Chrapek chyba specjalnie tak sfaulował, żeby sie wykartkować na mecz z 7egią