Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 24.09.2013, 22:31
Bardzo cieszy zwycięstwo i aż 3 strzelone bramki. Nie zdzierżyłbym kolejnego remisu. W dodatku Chavez i Guerrier pokazali, że można spokojnie stawiać na nich w obronie (mimo dwóch kiksów tego drugiego). Mecz więc na duży plus.

Po obejrzeniu dzisiejszego spotkania czuję ulgę, że w następnym meczu wraca Stjepanović. To tylko wskazuje, że wieszanie psów na Ostoji na początku sezonu był mocno przedwczesne. Brak Macedończyka w dzisiejszym meczu aż raził w oczy.

St Yabol napisał(a):
Chrapek też mógł zobaczyć czerwień bo zrobił prawie identyczny wślizg
Chrapek jechał stopami po ziemi. Frankowski miał jedną nogę na wysokości kolana. Przepisy są bezlitosne dla takich "wślizgów".
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując