Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 24.09.2013, 22:31
Kilka spostrzeżeń po meczu, w którym osiągneliśmy świetny wynik:

-Sarki dał dobrą zmianę, ale mógł dać dużo więcej gdyby nie irytujące już błędy w przyjęciu piłki. Chyba trzy razy mu to się zdarzyło dziś, kiedy był w dobrej sytuacji. Może to problem z psychiką? Ma nad czym pracować na treningach.

-Paweł Brożek ma już 5 bramek i 2 asysty na koncie. Po prostu nasz kluczowy zawodnik (może jeszcze Głowacki).

-Nie wiem czy mi się zdawało, ale przy zmianie Małecki nie podszedł ani do Sarkiego, ani do Smudy. Potem jak siadał na ławkę to ktoś ze sztabu szkoleniowego chciał przybić z nim "piątkę" , ale Mały go zignorował. Może ktoś potwierdzić, że taka sytuacja miała miejsce, czy po prostu z perspektywy C mi się zdawało?

- Michał Chrapek zdobył w tym roku już 8 goli (1 w PP). Jest to dla mnie pozytywne zaskoczenie. Oby dalej tak się rozwijał.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując