Temat
:
MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
51
24.09.2013, 22:03
Brawo. Wynik świetny. Brożek świetny. Miejsce w tabeli świetne.
Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman