Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 24.09.2013, 22:03
Brawo. Wynik świetny. Brożek świetny. Miejsce w tabeli świetne.

Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.
:/
Odpowiedz cytując