Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 24.09.2013, 21:37
Brawo Brawo Brawo

10 mecz o pkt bez porażki(z pucharem)
W 9 ligowych meczach tylko 4 stracone bramki (w tym 2 z Koroną)
Bilans bramkowy +9, lepsza tylko Legia

Paweł Legenda Brożek nie potrzebował dużo czasu by znowu być liderem klasyfikacji strzelców, on robi wielką różnicę w naszej lidze

Emanuel Sarki-nareszcie dostał więcej niż 10 minut gry, bardzo poprawna gra, kilka podań , które mogły dać gola

Rafał Boguski-dużo lepiej niż ostatnio ale też bez szaleństw, moim zdaniem na ten moment zabiera miejsce Sarkiemu i to widać kolejny raz,

Osman Chavez-brawo solidny mecz na poziomie Chaveza, jego siła jest wielka


Największe rozczarowanie: Patryk Małecki- w poprzedniej rundzie najlepszy gracz Kulawika, przyszedł Smuda i Patryk gra bardzo nierówno, trzymam kciuki żeby udało się go szybko przywrócić do formy z zeszłego sezonu

Brawo dla Miśka bo kolejny raz w pewnym momencie meczu staje na wysokości zadania

Paweł Stolarski-fajnie grał w pomocy, awaryjnie to dobre rozwiązanie

Michał Nalepa-tak jak po meczu w derbach trzeba dać mu czas na ogranie (początki Chrapka i innych były takie same) Głowa do góry i będą z niego ludzie

PS:Co do kartki po faulu na Osmanie sytuacja jasna: regulamin jasno określa to zagranie jako czerwona kartka i nie ma o czym mówić
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 24.09.2013 o godz. 21:49.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując