Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jędruś
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
8876
24.09.2013, 18:57
Z tego co wymieniłeś, to do Legend podpiąłbym po dłuższym zastanowieniu Sobolewskiego i może Głowackiego. Reszta jest dla mnie bardzo dobrymi piłkarzami, gwiazdami, którzy grali w Wiśle.
A z tym liczeniem sie " tu i teraz" też bym nie przesadzał.
Jędruś
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jędruś
Znajdź inne posty napisane przez Jędruś