Wyświetl pojedynczy post
Jędruś
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8876
Stary 24.09.2013, 18:57
Z tego co wymieniłeś, to do Legend podpiąłbym po dłuższym zastanowieniu Sobolewskiego i może Głowackiego. Reszta jest dla mnie bardzo dobrymi piłkarzami, gwiazdami, którzy grali w Wiśle.
A z tym liczeniem sie " tu i teraz" też bym nie przesadzał.
Odpowiedz cytując