Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24119
Stary 24.09.2013, 15:08
I naiwnie myślisz że jak zburzysz "mit pisu jako alternatywy" to ludzie zagłosują w zastępstwie na RN ? Skończy się tak że na tydzień przed wyborami lis zrobi o RN taki program jak wczoraj o ekspertach Komisji parlamentarnej, mit pisu będzie już zburzony, a efektem będą kolejne cztery lata nocnej zmiany. O to Ci chodzi?

Zamiast kolonii karnej, będą premie, a Ty będziesz za to częściowo odpowiedzialny, podoba się taka perspektywa?

RN może zyskać tylko na radykalniejszej niż PiS krytyce niedołężnej władzy i liczyć na tych którzy dotychczas nie głosowali, a nie próbować osłabiać PiS.
Hej Nasz TS !!