|
I naiwnie myślisz że jak zburzysz "mit pisu jako alternatywy" to ludzie zagłosują w zastępstwie na RN ? Skończy się tak że na tydzień przed wyborami lis zrobi o RN taki program jak wczoraj o ekspertach Komisji parlamentarnej, mit pisu będzie już zburzony, a efektem będą kolejne cztery lata nocnej zmiany. O to Ci chodzi?
Zamiast kolonii karnej, będą premie, a Ty będziesz za to częściowo odpowiedzialny, podoba się taka perspektywa?
RN może zyskać tylko na radykalniejszej niż PiS krytyce niedołężnej władzy i liczyć na tych którzy dotychczas nie głosowali, a nie próbować osłabiać PiS.
|