Temat
:
MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Maine_Coon
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
46
24.09.2013, 12:24
Moim zdaniem będzie 2:1, ale będziemy przegrywać.
Chavez może nauczył się nie uprawiać sportów zimowych na boisku.
No i licze na występ Donalda: )
Maine_Coon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maine_Coon
Znajdź inne posty napisane przez Maine_Coon