Temat
:
DERBY KRAKOWA! 21 września, sobota, godz. 18:00.(piłkarsko-kibicowski)
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
268
24.09.2013, 11:33
Lukasz
napisał(a):
He?
Po najspokojniejszych derbach Krakowa od lat Małopolski Komendant Wojewódzki Policji złożył do wojewody małopolskiego... wniosek o zamknięciu całego stadionu Cracovii do końca rundy wiosennej!
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...undy-jesiennej
Obrzucili piwem naszych VIPów, niech giną
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03