Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2348
Stary 24.09.2013, 10:45
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Brzmi to trochę niewiarygodnie, biorąc pod uwagę, że Wisła współpracuje już z Volvo. Dwóch sponsorów z jednej branży, będących dla siebie konkurencją?
z Volvo to żaden sponsor , tyle co z nami współpracują . Takich "Partnerów " to można i mieć 20 . Sponsorów z prawdziwego zdarzenia można mieć 1,2 - tyle co mamy najlepszej przestrzeni na koszulkach .
Odpowiedz cytując