Paweł napisał(a):

|
Brzmi to trochę niewiarygodnie, biorąc pod uwagę, że Wisła współpracuje już z Volvo. Dwóch sponsorów z jednej branży, będących dla siebie konkurencją?
|
z Volvo to żaden sponsor , tyle co z nami współpracują . Takich "Partnerów " to można i mieć 20 . Sponsorów z prawdziwego zdarzenia można mieć 1,2 - tyle co mamy najlepszej przestrzeni na koszulkach .