Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8870
Stary 24.09.2013, 10:31
element napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście. Jako jedyny zagrał przeciwko 11 piłkarzom PAO. Nikogo więcej poza Frankowskim w składzie Wisły nie było


To trzeba było mu zorganizować taki mecz razem z "cfa". Albo zróbcie sobie sondę internetową, pewnie się zbierze 5 tyś osób, ale 1% ruszy z tym w świecie realnym jak to zazwyczaj tutaj bywa.
Kibice mają zorganizować mecz Frankowskiem, którego nie ma w Wiśle 8 lat. gdzie, za co, po co..
Odszedł Żuraw, Kosa, Szymek został tylko Franek mimo, że miał gdzie odejść przed meczem z PAO. Ale został żeby pomóc drużynie. Dzięki komu w Krakowie było 3:1. Więc nie udawaj głupka ...

A mecz pożegnalny organizował sobie sam Franek. Żal tylko, że za przyczyną kretyńskiego zachowania niewielkiej części kibiców o stadionie Wisły jako miejscu jego rozegrania, nawet nie pomyślał. Po prostu wstyd. Za co? Za ponad 100 bramek i pięć? Tytułów mistrzowskich, których bez niego byśmy nie wygrali, mało? Jeżeli takiego zawodnika kibic może znieważać to kto się w przyszłości będzie z klubem identyfikował?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując