Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24111
Stary 24.09.2013, 10:03
Jasne że wiedzą to wszystko "jedna banda", a że PO i PSL rządzą już sześć lat i niszczą Polskę, to prawicowcy od korwina postanowili im nie przeszkadzać i ramię w ramię walczyć z "kaczolandem". Niedorzeczność? A skąd taki plan już od 20 lat... Teraz tylko widać to wyraźnie.

Dlaczego Korwin nie zarejestrował list w ostatnich wyborach? Bo było niebezpieczeństwo, że się dostanie? Innego wytłumaczenia nie znajduję. Wystarczyło to zrobić w połowie okręgów, podejść pod średnie szkoły w dużych miastach i po sprawie. A teraz niby ma z PiS konkurować, śmiech na sali. Ale może część patriotycznie myślących da sie oszukać i ich głosy pójdą do kosza jak już wielokrotnie. Taki jest cel? Prawicowców korwinowców.
Hej Nasz TS !!