|
A jaką bramkę zawalił Chavez ostatnio? Bo chyba faul przed polem karnym to nie "zawalenie bramki" zwłaszcza że strzelający pajęczyny nie strącił. Ale to już było...
Jestem zdania że Chavez z Głowackim będą równie dobrą parą stoperów jak dotychczasowa, tym bardziej, że zaczniemy niedługo grać z przegubowcami i szybki stoper jest potrzebny.
|