|
Jeżeli sponsor koszulkowy i dostawca pojazdów dla klubu, to pewnie pożegnają się z Volvo, tym bardziej, że to nie Szwedzi tylko dealer tej marki dostarcza pojazdów.
Na razie to oczywista spekulacja i wymysł dziennikarski, mi również mignęła taka myśl w głowie w nawiązaniu do tego meczu (tak w sumie z gruszki czy pietruszki), ale nie podniecałbym się zbytnio.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|