Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 24.09.2013, 08:38
bardzo was prosze nie lamentujcie, że zagra Chavez. Ludzie, przecież to reprezentant kraju, bardzo solidny środkowy obrońca z doświadczeniem którego każdy zespół polskiej ligi brałby do swojego składu z pocałowaniem ręki. Jak czytam te wasze komentarze że dramat, że mu nie ufacie, że to będzie najsłabszy punkt.... RECE OPADAJA
para stoperów Chavez & Głowacki to jest tak doświadczony i dobry duet że powinniśmy się cieszyć, że mamy dwoch tak dobrych defensorów w jednej lini!
I mogę się założyć, że po tym meczu Chavez zostanie doceniony przez Smudę, który z jakiegoś powodu mu nie ufa, nie wnikam jaki to powód!
Ja bym się bardziej obawiał o skuteczność ofensywy a nie mur z tyłu
Odpowiedz cytując