Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 24.09.2013, 00:03
Gdybym był Franciszkiem, na defensywnym Chrapek przed nim wachlarz Małecki Boguski Garguła i na szpicy Brożek. Jak będziemy wygrywać 2:0 to wpuścić Sarkiego na trzecią i młodych, niech się ogrywają
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując